PIĘKNIE ŻYĆ - CHRZANÓW

Dnia 29 października 2019 r w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji W Chrzanowie odbył się IV Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych ,, Pięknie żyć ’’. Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska miało zaszczyt kolejny rok uczestniczyć i wspierać festiwal. Tematem przewodnim tegorocznej twórczości było hasło ,,Kto prawdziwe ma serce, pomaga po cichu”. SOSW w Chrzanowie w tym roku obchodzi i świętuje 50 lecie swojej placówki.

Wspaniali artyści przekazali niesamowitą energię widowni a dodatkową radość dodała piękna i kolorowa sceneria.

Honorowy patronat festiwalu objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser – Duda. Dyrektor SOSW w Chrzanowie Jerzy Walczak odczytał list od Małżonki RP a następnie podziękował wszystkim uczestnikom, Panom Burmistrzom miasta Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Staroście oraz sponsorom. Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska przekazało nagrody w wysokości 500 zł. Podziękowanie z rąk dyrektora SOSW odebrała Prezes Zarządu Powiatowego Chrzanów Pani Barbara Wacławek.

Gratulujemy SOSW w Chrzanowie pięknego jubileuszu oraz życzymy dalszej wspaniałej pracy oraz czerpania radości płynącej od podopiecznych każdego dnia.