Spektakl „ Gdy nocą pachnie kwiat magnolii”

Spektakl „ Gdy nocą pachnie kwiat magnolii” odbył się 9 listopada w Kopalni Talentów CKiS KRZESZOWICE, powstał w hołdzie krzeszowickiemu artyście, pisarzowi i poecie Stanisławowi Czyczowi.
Spektakl powstał dzięki funduszom pozyskanym przez stowarzyszenie w ramach małego grantu ze Starostwa Małopolskiego. W spektaklu wystąpili krakowscy aktorzy: Jolanta Kasprzyk i Jacek Lecznar oraz muzycy z zespołu Klezmerskiego Mariola i Jacek Śpiewak oraz Joanna Skotniczna, którzy wraz z Zenonem Mąsiorem wykonali jego kompozycje, powstałe z inspiracji twórczością St. Czycza.

Spektaklowi towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursów, literackiego oraz plastycznego. 

W konkursie literackim I miejsce zajął Piotr Taborski uczeń krzeszowickiego liceum, w konkursie plastycznym I miejsce zajęła Helena Płaszczak uczennica liceum krakowskiego.

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz miasta i gminy KRZESZOWICE Wacław Gregorczyk.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym spektakl mógł się odbyć. 

 

 Fragment przedstawienia - film

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.