XV TURNIEJ PN PRZEDSZKOLAKÓW

Zostaliśmy zaproszeni na XV edycję Turnieju Halowego Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar Kubusia Puchatka.

Gratulujemy opiekunkom i opiekunom tej dyscypliny sportu. Widać było entuzjazm, nie tylko tych na  parkiecie ale również na widowni, dopingujących rywalizujących małych piłkarzy.

Edycja XV jest dowodem na podejście do konkursu,  świadcząca o docenieniu zmagań najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Wyniki sportowe są znaczące dzięki promocji i wsparciu właśnie tego rodzaju działań. Widoczne było trenerskie zaangażowanie Pań, które przygotowywały najmłodszych uprawiających tą dyscyplinę przedszkolaków. Ta rywalizacja na hali sportowej wyraźna jest w pracy tych, którzy dostrzegają konieczność szkolenia adeptów piłki nożnej jak najwcześniej. Radość na twarzach dzieci ma swój koloryt i emocjonalny wyraz.

Ogłoszenie wyników sportowych, budzi radość tych,  którzy uczestniczyli w rywalizacji.

Tam nie było pokonanych, wszyscy rywalizujący na parkiecie zasługują na nasz podziw. Wspierać zamierzamy kolejne edycje Turnieju. Wnosimy o podjęcie wysiłku na rzecz rywalizacji sportowej, nie tylko przedszkolaków ale również dziewczynek, które obecne były na widowni a interesująca była by ich rywalizacja na parkiecie.

Dziękujemy za zaproszenie nas na Turniej. Ufundowaliśmy zwycięzcom nagrody i planujemy fundowanie nagród w kolejnych edycjach Turnieju.

Sponsoring w rywalizacji najmłodszych uznajemy za niezbędny.